Findeks Kredi Notu ve Hızlıca Arttırmanın Yolları

Kredi notunu arttırma yöntemleri

Findeks Kredi Notu ve Hızlıca Arttırmanın Yolları
Findeks Kredi Notu ve Hızlıca Arttırmanın Yolları Admin
Bu içerik 977 kez okundu.

Kredi başvurusu yapan şahıslar kredinin onaylanmadığını gördükleri anda acaba neden onaylanmadı diye kendi kendine soru sorabilmektedir. Ancak çoğu kişinin bilmediği bir durum vardır. O da Kredi Notu‘ dur. Kredi Notu, kişilerin bankalara olan resmi olan not ortalamalarıdır. Kişiler bugüne kadar yapmış olduğu kredi kartı ödemeleri veya kredi ödemeleri gibi borçlarını, zamanında ödemediği takdirde kredi kayıt bürosu, kişilerin kredi notunda düşürülme yoluna gitmektedir. Durum bu olunca şahıslar kredi veya kredi kartı başvurularında olumsuz yanıt almakta.

Findeks Kredi Notu, KKB yani kredi kayıt bürosunun vermiş olduğu alt yapı hizmeti sayesinde kişilerin kredi notuna ulaşmasını sağlayan kurumsal bir sitedir. Bu site aracılığı ile artık kredi notunuzu hızla öğrenebildiğiniz gibi zaman kaybına son veriyor hem de güncel kredi notunu öğrenebilirsiniz. Findeks kredi notu ile artık bankalara uğramadan ve dilekçe vermeden öğrenebileceğiniz kredi notunuz ile kredi veya kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz. Durumunuzu net olarak öğreneceğiniz için önceden bu gibi bankacılık işlemlerinde bilgili olacağınızdan adımınızı sağlam atacaksınız.

Findeks kredi notu sorgulama işlemi için findeks aracılığı ile sorgulama ücretsizdir. Ancak yapılan altyapı masrafları neticesinde Findeks kredi notu ilk sorgulamalardan ücret almamakta, bir sonraki sorgulama işlemlerinde ücret almaktadır. Dilerseniz de aylık kampanyalı paketlerden birini satın alarak ekonomik olarak kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Findeks artık KKB yani kredi kayıt bürosunun tüm sorgulama işlemlerini yapıyor durum bu olunca işin içine de artık para girdiğinden findeks sitesi 2.sorgulamada para talep etmekte. Bizler ise koyun sürüsü gibi gidip sorgulamalara para vermeye devam edeceğiz gibi. Ancak hemen telaşlanmayın zira son günlerde yapmış olduğumuz analizler sonrasında findeks notunuz düşük ise onu artırmanın yolunu bulduk.

Findeks Kredi Notunu Hızlıca Artırmanın Yolları

Findeks notunuz düşük ise açıklayacağımız etkenleri yapanların hızlıca kredi notunun artırıldığını görüyoruz. Yine de siz siz olun kredi veya kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapın ki notunuz düşmesin. Her zaman bir ekonomist olarak diyoruz ve demeye de devam edeceğiz bankalara borçlu olmayın oluyorsanız da kendi bütçenize paralel olarak borç yapın.

Findeks kredi notunu artırmanın en basit yollarından bir tanesi kredi kartı borcunuz var ise hızlıca o gün asgari ödeme tutarını ödemelisiniz. Ödediğiniz anda şayet findeks paralı üyeliğiniz var ise hızlıca bunu görmeniz mümkün. Ancak biz paraya karşı çıktığımız için findekse girmeye gerek yok o zaman ne yapıyoruz hızlıca bankada hesabımız var ise bankanın internet şubesine girip ”Kredi Risk Raporu” başlığında güncel kredi notumuzu öğrenebiliriz.

Findeks kredi notunu artırma yollarından bir tanesi de yine alışveriş ve kredi kartlarından geçmektedir. Şimdi büyük mağazalardan birine gidiyorsunuz bir ürün almanız gerekiyor. Bu ürün diyelim ki 1000 TL ise siz bu ürünün parasını kredi kartınız ile ödeyin ödeme esnasında tek çekimden mümkünce yararlanın. Daha sonra yapılan çekim sonrasında amacımız kredi notunu yükseltmek olduğundan, kredi kartı harcamanın yapıldığını gören Findeks, kredi notunuza ayar çekmektedir. Sizde o borcu bir arkadaşınızdan veya kendi paranızdan tamamını yani 1,000 TL’yi kapatın 2 gün sonra. Kapanan borçtan dolayı Findeks yeniden kredi notunuza ayar çekmektedir. Çekilen ayar sonrasında findeks kredi notunuzun hızla yükseldiğini göreceksiniz. Ortada 1,000 TL gitti onu nasıl yapacağız derseniz de yapacağınız tek şey cayma hakkınızı kullanmak ürünü aldığımız mağazaya gitmeniz gerekiyor ben beğenmedim istediğim gibi değil demeniz kâfidir. Zaten 14 gün boyunca koşulsuz şartsız cayma hakkı ilgili yasalarda mevcuttur arkadaşlar. Yani yine arkadaşınızdan veya kendi paranızı kurtarmış olacak ve sonrasında yanınıza kar kalacak olan etken kredi notunuz olacaktır.

Kredi notunu artırma yollarından bir tanesi de bankacılar ile aranızın iyi olmasıdır. Normal tüzel kişiler kredi çekmek için bankaya gittiklerinde genelde sıraya girmeden hızlıca bireysel müşteri temsilcilerine gittiklerini görürsünüz. Demek istediğimiz bankalarda bir tanıdığınız var ise yüksek limitli kredi çekebilirsiniz veya herhangi bir kredi taleplerinde aşırı belge istemeden hatta kredi notuna bakmadan krediniz onaylanır.

Kredi Notunu artırmanın en hızlı yollarından bir tanesi de kredi ödemelerinizi zamanında yapılmasıdır. Kredi notunun en önemli etkenlerinden bir tanesini taşıyan kredi ödemeleri, zamanında ödenmemesi veya taksitlerin gecikmesi sonrasında düşmeye vesile olacaktır. Bu yüzden kredi notunu artırmak isteyen veya dengede tutmak isteyenlere tavsiyemiz zamanında kredi ödemelerinizi yapmanızdır.

kredi puanı kaç olmalı 3 ayda kredi notu yükseltme yollari kredi notu ayın kaçında güncellenir kredi notu kaç ayda yükselir kredi notu 1 ayda ne kadar artar kredi notu yükseltme ekşi kredi notunu hizli yükseltme

Üye olmadan da yorum yapabilirsiniz.
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Asli Müdahil ve Feri Müdahil Nedir?
Asli Müdahil ve Feri Müdahil Nedir?
Esaslı Hata Nedir?
Esaslı Hata Nedir?